سرویس اشتراک محتوا چیست و چه ویژگی‌هایی دارد؟

برای بسیاری از کسب‌وکارها که به شکلی منظم و مستمر از انواع محتوا برای توسعه‌ی بازاریابی محتوایی خود استفاده می‌کنند، حفظ پیوستگی تولید و توزیع محتوا اهمیت بالایی دارد. سرویس اشتراک محتوا خدمتی تازه از نویسش است که کمک می‌کند در ساده‌ترین شکل ممکن، محتوای مورد نیاز خود را تعریف و در بازه‌ی زمانی مد نظر، آن را تحویل بگیرید.

همینک بسته‌های اشتراک محتوا در بازه‌های یک، سه، شش و دوازده ماهه قابل دریافت هستند.


سرویس اشتراک محتوا چه ویژگی‌هایی دارد؟

ما در طراحی سرویس اشتراک محتوا تلاش کردیم تا استفاده از آن‌را به ساده‌ترین شکل ممکن تعریف کنیم. برای ایجاد و سفارش سرویس اشتراک محتوا کافی‌ست تا تنها سه بخش تعداد محتوا، طول محتوا و بازه‌ی زمانی مورد نظر را انتخاب کنید. اطلاعات بیشتر پس از ثبت سفارش توسط کارشناسان واحد محتوای نویسش و در قالب یک جلسه‌ی مشاوره و یا فرم بریف (بسته به انتخاب شما) دریافت خواهد شد.

با انتخاب هر بازه‌ی زمانی اشتراک، برخی خدمات محتوایی به صورت رایگان نظیر تدوین استراتژی محتوا، اکانت منیجر اختصاصی، عارضه یابی وبسایت به سفارش شما اضافه می‌شود.

علاوه بر آن، هزینه‌ی خدمات تولید محتوا در بسته‌های اشتراک محتوا در طول بازه‌ی زمانی انتخاب شده ثابت است و مشمول تغییرات قیمت در طول مدت دریافت خدمات نمی‌شود.


سرویس اشتراک محتوا برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

اگر برای بروزرسانی وبلاگ کسب‌وکار خود به شکل مستمر به محتوای متنی حرفه‌ای نیاز دارید و می‌خواهید بر اساس یک برنامه‌ی زمان‌بندی و استراتژیک، بازاریابی محتوایی خود را در وب توسعه دهید، سرویس اشتراک محتوا برای‌تان کارآمد خواهد بود.

شما با ثبت یکباره‌ی سفارش خود، علاوه بر آن‌که برخی خدمات محتوایی را به صورت رایگان دریافت می‌کنید، در طول مدت دریافت خدمت نیز به شکلی پیوسته و مستمر به محتوای مورد نیاز خود دسترسی خواهید داشت.


سرویس اشتراک محتوا چگونه ارائه می‌شود؟

بلافاصله پس از انتخاب کمیت محتوا و تعیین بازه‌ی زمانی مورد درخواست و ثبت سفارش، فرم بریف برای تکمیل حضورتان ارسال می‌شود. در این فرم،‌ اطلاعات اولیه در خصوص سفارش اخذ و توسط تیم متخصص بررسی می‌گردد. پیش از آغاز کار، جهت هماهنگی‌های بیشتر با شما تماس گرفته شده و در صورتی‌که تمایل داشته باشید، یک جلسه‌ی مشاوره‌ی آنلاین رایگان برگزار خواهد شد. در این جلسه، نیازمندی‌های شما دریافت و در روند همکاری مد نظر قرار گرفته می‌شود.

لازم به توضیح است که در صورت نیاز به اعمال تغییر در بسته، در این مرحله مشاوره‌ی لازم به شما ارائه شده و در صورت تایید، امکان ویرایش بسته (کمیت، بازه‌ی زمانی و…) وجود خواهد داشت.

پیشنهاد به شما