انتشار محتوا چگونه انجام می‌شود؟

انتشار محتوا یا همان توزیع محتوا، یکی از مراحل مهم در فرایند بازاریابی محتوایی است که پس از تهیه‌ی تقویم محتوا و تولید محتوا اجرایی می‌شود.

در بسته‌های نویسش پلاس مشتریان می‌توانند درخواست توزیع محتوا را نیز ثبت نمایند تا پس از تولید محتوا، بارگذاری متون تولیدی نیز توسط همکاران نویسش صورت پذیرد. جهت آشنایی بیشتر با امکان‌های متنوع موجود می‌توانید صفحه‌ی خدمات نویسش پلاس را مطالعه کنید.


انتشار محتوا چه زمانی انجام می‌شود؟

پس از تایید تقویم محتوایی و تولید محتوا توسط نویسنده، پیامک‌هایی برای بررسی محتوا به مشتری ارسال می‌گردد. با تایید هر محتوا، محتوای درخواستی در صف انتشار محتوا قرار می‌گیرد. هماهنگی لازم برای دریافت اطلاعات لازم جهت انتشار با شما از طریق تیکت پشتیبانی انجام خواهد شد.


انتشار محتوا در بسته‌های نویسش پلاس چه شرایطی دارد؟

پس از تایید محتوا، همکاران واحد انتشار، محتوایی که نیاز به نشر دارد را دوباره بررسی کرده و برای انتشار بهینه‌سازی می‌کنند. این بدان معناست که اصلاح بندها و پاراگراف‌ها، تغییر تیترها و زیرتیترها و همچنین، انتخاب و بارگذاری تصویر در این بخش صورت می‌پذیرد.

پیشنهاد ما به مشتریان همواره این است که افزونه yoast را تهیه و نصب کنند تا بتوانیم با کمک آن توزیع محتوا را به نحوی اثربخش‌تر مدیریت کنیم.

توجه داشته باشید که هم‌اکنون انتشار محتوا تنها در پلتفرم وردپرس و از طریق ادیتور گوتنبرگ میسر است. با توجه به پیچیدگی‌های پلتفرم‌های دیگر و با در نظر گرفتن تفاوت‌هایی که در عملکرد پلاگین‌های مختلف صفحه‌ساز وجود دارد، انتشار محتوای استاندارد تنها از طریق ادیتور اصلی وردپرس ممکن خواهد بود.

اگر در این خصوص و به‌طور کلی درباره‌ی فرایند توزیع محتوا سوالی دارید، می‌توانید از طریق بخش پشتیبانی با واحد محتوا تماس گرفته و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید.

پیشنهاد به شما