چگونه از نویسش تخفیف بگیریم؟

ارائه‌ی تخفیف در بین کسب‌وکارهای آنلاین عمومیت دارد و به عنوان یکی از مرسوم‌ترین روش‌های جلب مشتری مورد استفاده قرار می‌گیرد. ما در نویسش اما، به این جریان روی نیاورده‌ایم و معتقدیم که در صورت تعیین هزینه‌های واقعی و متناسب با کیفیت و خروجی، ارائه‌ی تخفیف می‌توان به زیادِ یکی از طرفین معامله تمام شود.

سیستم قیمت‌گذاری نویسش به گونه‌ای طراحی شده است که منطبق با درخواست مشتری، هزینه‌ای منطقی، رقابتی و مقرون به صرفه را محاسبه و به کاربر ارائه می‌کند. ما با در نظر گرفتن کیفیت محتوا به عنوان پارامتر اصلی، سعی داشته‌ایم تا هزینه تولید محتوا را در منطقی‌ترین حالت ممکن نگاه داشته تا مشتری بتواند با خیال راحت نسبت به سفارش تولید محتوا اقدام کند. از همین رو، قیمت‌های نویسش همیشه «قیمت‌های واقعی» خواهد بود و هزینه‌ی اضافه‌ای را شامل نمی‌شود. ما تصمیم گرفتیم بجای اضافه کردن هزینه‌های جانبی به مبلغ نهایی و ارائه‌ی شفاف هزینه‌ها تولید محتوا، نیاز به تخفیف‌های کاذب را از بین ببریم.

تخفیف‌های نویسش محدود است، اما سعی کرده‌ایم تا متناسب با درخواست مشتریان‌، حجم سفارش و تکرار خرید مشتریان وفادار، به صورت محدود، امکان بهره‌مندی از مشوق‌های اقتصادی را فراهم کنیم.


تخفیف ویژه اولین سفارش

پس از ثبت نام در نویسش و تایید اطلاعات کاربری (تلفن همراه و ایمیل) یک کد تخفیف برای اولین سفارش‌تان به صورت پیامکی دریافت خواهید کرد. اگر این پیامک را دریافت نکردید، از بخش پشتیبانی درخواست کنید تا برای‌تان ارسال نماید.


تخفیف تعداد سفارش

در صورتیکه در یک سفارش بیش از سه محتوا درخواست کنید، به صورت خودکار درصدی از هزینه سفارش به عنوان تخفیف از آن کسر می‌شود. هرچه تعداد محتوای درخواستی شما بیشتر باشد، درصد این تخفیف نیز بالاتر خواهد رفت.


تخفیف همیاری

نویسش پس از تایید هر چند سفارش (که در بازه‌های زمانی مختلف متفاوت است) کدهای تخفیفی را به صورت اتوماتیک برای‌تان ار طریق پیامک ارسال می‌کند. به عنوان مثال، زمانی‌که دومین سفارش خود را تایید نمودید، یک کد تخفیف ۱۵ درصدی دریافت خواهید کرد.


تخفیف‌های مناسبتی

نویسش در مواعد زمان متفاوت، کدهای تخفیفی را برای کاربران خود در گروه‌بندی‌های متفاوت ارسال می‌کند. این کدها عموما از طریق پیامک، ایمیل و یا تیکت به اطلاع مشتریان می‌رسد.


سایر موارد

در صورتیکه به تعداد بالایی محتوا نیاز دارید و یا می‌خواهید شکل ویژه‌ای از همکاری را با نویسش پیش بگیرید، از طریق بخش تماس با ما تماس بگیرید تا شرایط ویژه همکاری را با هم بررسی کنیم.

پیشنهاد به شما