ویراستاری محتوا در نویسش چه تغییراتی را در متن ایجاد می‌کند؟

در فرایند تولید محتوا، ویراستاری محتوا و رفع ایرادات احتمالی در لایه‌ی تولید محتوا الزامی به نظر می‌رسد. در بازاریابی محتوایی، باید تمرکز ویژه‌ای را معطوف رساندن محتوای بهینه و استاندارد به مخاطبین خود کنیم. رفع ایرادات نگارشی و اصلاحات ساختاری محتوا یکی از لازمه‌های این کار است.

نویسندگان همراه ما در نویسش متعهدند که محتوایی بی‌نقص، منحصربه‌فرد و مطابق با استانداردهای تولید محتوا به شما عرضه کنند. این بدان معناست که محتوای دریافتی، فاقد ایرادات املایی و انشایی خواهد بود که در صورت برخورد با این موارد، می‌توانید درخواست اصلاح و بازنویسی بدهید.


خدمات ویراستاری محتوا شامل چه چیزهایی می‌شود؟

سرویس تولید محتوا در نویسش، از استانداردهای مشخصی تبعیت می‌کند و متعهد است تا در نهایت، متنی مبتنی بر تعاریف «محتوای نویسشی» ارائه نماید. در جدول زیر، خدمات اضافه‌تری که ویراستاری محتوا ارائه می‌کند، توصیف شده است.

تولید محتواویراستاری محتوا
تولید محتوا به صورت اختصاصی
انطباق با استانداردهای تولید محتوا
بازخوانی محتوا برای رفع ایرادات املایی
درخواست اصلاح و بازبینی محتواسه بارنامحدود
انتخاب تصویر برای محتوایک تصویر به ازای هر 500 کلمهنامحدود
ویراستاری محتوا برای بهبود خواناییX
بهینه سازی برای موتورهای جستجوX

تولید محتوا به‌صورت اختصاصی

تمامی متون تولیدی در نویسش به‌صورت کاملا اختصاصی نگاشته شده و هیچ بخشی از آن، کپی از منابع دیگر نخواهد بود.


انطباق با استانداردهای تولید محتوا

تمامی نویسندگان نویسش، موظف و متعهد به تبعیت از استانداردهای زبان فارسی هستند و محتوای تولیدی خود را مطابق با رسم‌الخط فارسی و استانداردهای نگارشی زبان فارسی تقدیم می‌کنند.


بازخوانی محتوا برای رفع ایرادات املایی

متون تولیدی در نویسش، پیش از بارگذاری توسط نویسنده مورد بازخوانی قرار گرفته و ایرادات املایی و اشتباهات تایپی آن مرتفع می‌شود.


بازخوانی محتوا برای رفع ایرادات املایی

مشتری تولید محتوا در نویسش می‌تواند تا سه بار درخواست خود را برای اصلاح و ویرایش محتوای دریافتی صادر نماید و نویسنده متعهد است در بازه‌ی زمانی ۲۴ ساعته، نسبت به اصلاح محتوا اقدام نماید. در صورتی‌که سطح ویراستاری را برای سفارش خود انتخاب کنید، تعداد دفعات مجاز به درخواست اصلاح و ویرایش، بی‌نهایت خواهد بود.


انتخاب تصویر برای محتوا

هنگام سفارش تولید محتوا، در صورت نیاز می‌توانید درخواست تامین تصویر را نیز در نظر بگیرید. نویسندگان نویسش متعهدند که برای هر محتوا به ازای تقریبا هر 500 کلمه یک تصویر انتخاب و تحویل نمایند. در صورت انتخاب سطح ویراستاری، بسته به نیاز شما، این تعداد تا حد مطلوب قابل افزایش است.


ویراستاری محتوا برای بهبود خوانایی

با انتخاب خدمت ویراستاری محتوا، همه‌ی محتوا توسط ویراستاران حرفه‌ای نویسش بازخوانی شده و جمله‌بندی، ساختار روایی و ساختمان متن مورد بازنویسی، اصلاح و بهینه‌سازی قرار می‌گیرد. این امر کمک می‌کند که متنی با دقت بالاتر در اختیار داشته باشید.


بهینه‌سازی برای موتورهای جستجو

در صورتی‌که از استانداردهای متفاوتی در سئو تبعیت می‌کنید و می‌خواهید چگالی کلمات کلیدی مطابق با اهداف مشخصی باشد، این امر در بخش ویراستاری محتوا محقق خواهد شد.


هنگام ثبت سفارش می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی «ویراستاری محتوا» متنی ویراسته را دریافت کنید. پس از تولید محتوا توسط متخصصین تولید محتوای نویسش، متن مورد نظر توسط همکاران ویراستار نویسش بازخوانی و اصلاح می‌گردد.

پیشنهاد به شما