نحوه تخصیص سفارش در نویسش چگونه است؟

در نویسش متخصصین تولید محتوا در حوزه‌های تخصصی مختلف به تولید محتوا مشغولند. ما با به‌کارگیری زیرساختی هوشمند، سفارشات را بر اساس موضوع و گونه، به مناسب‌ترین کپی‌رایتر مربوطه پیشنهاد یا ارجاع می‌دهیم. همانطور که می‌دانید هنگام ثبت سفارش در نویسش گزینه‌های مختلفی را برای محتوای مورد نیاز خود انتخاب می‌کنید. انتخاب صحیح این موارد کمک می‌کند تا با توجه به ویژگی‌های هر سفارش، بهترین نویسنده را برای نگارش متن انتخاب کنیم. در تخصیص سفارش در نویسش، موارد زیر به صورت آنلاین مورد بررسی قرار می‌گیرد:

  • موضوع سفارش: هر سفارش تنها به نویسندگانی پیشنهاد می‌شود که در آن حوزه تخصص لازم را داشته باشند. در حال حاضر در نویسش بیش از ۲۰ موضوع تخصصی برای ثبت سفارش وجود دارد که بر اساس موضوع انتخابی شما، سفارش به نویسندگان متخصص همان حوزه ارجاع داده می‌شود.
  • زمان انجام سفارش: هر سفارش تنها به کپی رایترهایی نمایش داده می‌شود که بر اساس سایر سفارش‌هایی که مشغول به تولیدشان هستند، زمان لازم برای انجامش را داشته باشند. با در نظر گرفتن زمان در تخصیص سفارش در نویسش، تلاش می‌کنیم تا در زمان مشخص شده محتوا را به شما تحویل دهیم.
  • نوع سفارش: ‌با توجه به نیازهای مشتریان، انواع مختلف محتوا در نویسش تعریف شده که هنگام ثبت سفارش می‌توانید مطابق با محتوای مورد نیاز، مناسب‌ترین گزینه را انتخاب کنید. با توجه به نوع محتوا، سفارش ممکن است به دست نویسندگانی انجام شود که در نگارش نوع محتوای انتخابی شما تخصص دارند.
  • سفارشات پیشین مشتری: در پیشنهاد سفارش به متخصصین برای انجام، تاریخچه‌ی فعالیت آن مشتری/نویسنده مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورتی‌که محتوای تولیدی مورد تایید آن مشتری خاص بوده باشد، سفارش با اولویت بالاتری به وی پیشنهاد می‌شود.

با توجه به شرایطی که توضیح داده شد، ما همواره در تلاشیم تا محتوا به دست نویسندگان متخصص و حرفه‌ای نویسش در کوتاه‌ترین زمان ممکن آماده شده و در اختیار شما قرار گیرد. لطفا در صورتی که در هریک از مراحل کار با نویسش نیاز به راهنمایی دارید، با ما مطرح کنید.

پیشنهاد به شما