محتوای نویسشی چه ویژگی‌هایی دارد؟

کیفیت تولید محتوا، مهم‌ترین و اصلی‌ترین معیاری‌ست که در نویسش برای تامین آن تلاش می‌کنیم. در این مسیر، از کمک و همراهی زبده‌ترین متخصصین تولید محتوا بهره‌ می‌بریم و به شکلی مستمر تلاش می‌کنیم که با ایجاد سازوکارهای حرفه‌ای و شفاف، تامین آن را ممکن سازیم. محتوای نویسشی توصیفی عینی از خروجی کار نویسندگان کاربلد ماست.

متن نویسشی، ویژگی‌هایی بارز و قابل اندازه‌گیری دارد که کمک می‌کند نویسندگان همراه و مشتریان ما بتوانند به تعاملی سودمند دست یابند. در ادامه به توصیف آن می‌پردازیم.منحصربه‌فرد است

حتی یک جمله از متنی که در نویسش تولید می‌شود، کپی از منابع فارسی دیگر نیست. هر محتوایی در نویسش، چه در قالب ترجمه و چه تالیف، به طور کامل و واژه به واژه، توسط متخصص تولید محتوا تقریر گشته و هیچ بخشی از از محتواهای دیگر کپی نشده است.


اشتباهات املایی و تایپی ندارد

محتوای نویسشی، پس از نگارش توسط نویسنده بازخوانی شده و ایرادات املایی و اشتباهات تایپی آن مرتفع شده است. این بدان معناست که در متن تولیدی در نویسش، ایرادی از این دست وجود نخواهد داشت.


استانداردهای نگارش فارسی را رعایت کرده است

متن نوشته شده توسط متخصصان نویسش به اصول صحیح‌نویسی فارسی پایبند است:

  • نیم‌فاصله در آن رعایت شده است.
  • پیش از علائم نگارشی فاصله ندارد.
  • قواعد هکسره در آن رعایت شده است.
  • به طور کل، به رسم‌الخط فارسی و استانداردهای زبان و آوا معتکف است.

استانداردهای سئو را رعایت کرده است

استفاده از کلیدواژه کانونی، کلمات کلیدی مورد درخواست مشتری، بخش‌بندی و استفاده از زیرتیرهای مرتبط، منطبق با استانداردهای خوانایی و دسترس پذیری در همه‌ی محتواهای تولیدشده در نویسش رعایت شده است. هیچ محتوایی بدون در نظر گرفتن کلیدواژه‌ی کانونی و رعایت ساختار ارائه‌ی استاندارد تحویل نمی‌گردد.


ارزش‌آفرین، هدفمند و ساختاریافته است

محتوای نویسشی زیاده‌گویی نمی‌کند، ساختار روایی دارد و اجزای مختلف متن در آن به هم وابسته‌اند. اجزای مختلف متن شامل مقدمه، میانه و موخره به خوبی از هم تفکیک شده و با درون‌مایه و ساختاری مستحکم، در کمال وضوح برای مخاطب«ارزش‌آفرینی» می‌کند.


به‌هنگام است

تحویل محتوا به مشتری در زمان درست و تعریف شده، شاید مستقیما به «کیفیت محتوا» مرتبط نباشد، اما به ارزش‌های کلیدی ما وابسته است. محتوای نویسشی درست در زمانی که به مشتری وعده دادیم در اختیارش قرار می‌گیرد.


هر محتوایی فاقد ویژگی‌های فوق، پذیرفته نیست و بنا به درخواست کارفرما اصلاح خواهد شد.

پیشنهاد به شما