فرایند تولید محتوای صوتی در نویسش چگونه است؟

امروزه محتوای صوتی به یکی از گونه‌های پرطرفدار در بازاریابی محتوایی بدل شده است. با استفاده از محتوای صوتی می‌توانید طیف تازه‌ای از مخاطبین را پیرامون برند خود گرآورید و همچنین، تجربه‌ی تازه و منحصر بفردی را برای‌شان ایجاد کنید. پیش از آن‌که در ادامه با فرایند تولید محتوای صوتی آشنا شویم، بد نیست که با مطالعه‌ی مقاله انواع محتوای صوتی با گونه‌ها و کاربردهای مختلف آن آشنا شوید.

فرایند تولید محتوا در نویسش ساده و سریع در نظر گرفته شده است. همانند سفارش تولید محتوای متنی، درخواست محتوای صوتی نیز به صورت آنلاین و از طریق فرم سفارش محتوای صوتی میسر می‌شود.


تولید محتوای صوتی چگونه انجام می‌شود؟

پس از ثبت سفارش تولید محتوای صوتی، فرایند کار آغاز و با همکاری استدیوهای تخصصی تولید محتوای صوتی، فرایند خوانش متن درخواستی و تبدیل به نسخه صوتی پیش برده می‌شود.

محتوای صوتی تولیدی در نویسش، کاملا مطابق با متن تحویلی شماست. به عبارت بهتر، تمامی متنی که در سفارش خود تحویل داده‌اید توسط گویندگان حرفه‌ای و در محیطی تخصصی خوانش شده و نسخه‌ی با کیفیت صورت تقدیم شما خواهد شد.


در صورتی‌که محتوای متنی مورد نظر خود را در اختیار ندارید و می‌خوانید تولید آن نیز توسط نویسش صورت پذیرد، لازم است تا پیش از ثبت سفارش تولید محتوای صوتی، نسبت به سفارش محتوای متنی مورد نظر اقدام نمایید.


سوالات متداول در فرایند تولید محتوای صوتی

آیا امکان ویرایش مقاله صوتی را دارم؟

با توجه به پیچیدگی‌های تولید استدیویی محتوا، اصلاح محتوای صوتی در شرایط خاصی ممکن خواهد بود که در مقاله ویرایش محتوای صوتی توضیح داده شده است.

آیا امکان درخواست بیش از یک محتوای صوتی در یک سفارش وجود دارد؟

بله، همینک می‌توانید هر تعداد محتوای صوتی که نیاز دارید را در یک سفارش درخواست نمائید.

آیا امکان تعیین صدای گوینده وجود دارد؟

در حال حاضر نویسش با تعداد معدودی از گویندگان همکاری می‌کند و امکان انتخاب فراهم نیست. اما در صورتی‌که به تولید محتوای صوتی با صدای جنسیت مشخصی نیاز دارید، از طریق بخش پشیتبانی درخواست خود را مطرح کنید.

پیشنهاد به شما