چگونه درخواست بازگشت وجه خود را ثبت کنیم؟

در صورتی‌که بخواهید اعتبار حساب کاربری خود را برداشت کنید، لازم است در ابتدا فرایند فعالسازی حساب کاربری را طی کنید تا امکان بازگشت وجه برای‌تان فراهم شود. به موجب قوانین بانک مرکزی، برای پرداخت وجوه به حساب کاربران نیازمند در اختیار داشتن اطلاعات هویتی و همچنین احراز این اطلاعات هستیم. لذا خواهشمند است در تکمیل اطلاعات پنل کاربری خود موارد زیر را در نظر داشته باشید:

  • نام و نام خانوادگی پرداخت کننده باید با اطلاعات ثبتی در سایت مطابق باشد
  • شماره حساب، شماره شبا و شماره کارت ثبتی برای عودت وجه باید با صاحب حساب یکسان باشد

پس از تکمیل فرایند فعال‌سازی حساب کاری، می‌توانید با مراجعه به قسمت مالی و برداشت وجه نسبت به ثبت درخواست عودت وجه خود اقدام نمایید.

توجه داشته باشید که در مرحله‌ی نخست و پس از تکمیل اطلاعات هویتی، در کمتر از ۲۴ ساعت داده‌های وارد شده توسط همکاران بخش مالی کنترل و در صورت صحت اطلاعات تایید خواهند شد. پس از تایید اطلاعات هویتی، به بخش تعیین شماره حساب رفته و اطلاعات مالی خود را تکمیل کنید. در نهایت، مبلغ درخواستی را ثبت و طی دو روز کاری مبلغ به حساب شما منتقل خواهد شد.

در چه صورت می‌توان درخواست بازگشت وجه را ثبت کرد؟

طی فرآیند تولید محتوا در نویسش شرایط مختلفی ممکن است ایجاد شود که امکان بازگشت وجه به حساب مشتریان را فراهم کند. در ادامه برخی از این شرایط توضیح داده شده است.

  • در مواردی که مشتریان حساب کاربری خود را به میزان مشخصی شارژ می‌کنند، پس از ثبت سفارش مقداری اعتبار باقی می‌ماند. در چنین شرایطی کاربران می‌توانند نسبت به برداشت این اعتبار اقدام کنند.
  • در برخی سفارش‌ها، پس از ارسال محتوا تعداد کلمات متن کمتر از مقدار ثبت شده در سفارش است. در این شرایط حجم سفارش اصلاح شده و مبلغی به حساب مشتری منتقل می‌شود که مطابق با توضیحات که مطرح شد، امکان برداشت آن وجود دارد. برای اطلاعات بیشتر در این مورد، راهنمای تغییر حجم سفارش را مطالعه کنید.

علاوه بر موارد بالا، ممکن است شرایط دیگری نیز ایجاد شود که امکان بازگشت وجه به مشتریان وجود داشته باشد که در هر مورد به فراخور وضعیت، تصمیم‌گیری خواهد شد. لطفا در صورتی که در این مورد نیاز به راهنمایی دارید با همکاران ما در پشتیبانی در تماس باشید.

پیشنهاد به شما