در صورت عدم رضایت از محتوای تولید شده چکار باید بکنیم؟

نویسش همه‌ی سعی خود را بر این هدف متمرکز کرده است که محتوایی ارزنده، حرفه‌ای و بی‌نقص به مشتریان خود ارائه نماید. از سوی دیگر، نویسندگان همراه خود را از بین متخصصینی واجد شرایط انتخاب کرده تا ضریب خطا را به حداقل ممکن برساند. با این‌حال، ممکن است بنا به دلایلی متفاوت، محتوای تولید شده رضایت خاطر شما را تامین نکند.


اگر محتوا کیفیت لازم را نداشت

در صورتی که محتوای تولیدی کیفیت مد نظر شما و مطابق با توضیحات سفارش را نداشت، کافی‌ست نسبت به عدم پذیرش آن اقدام نموده و در بخش توضیحات، درخواست‌های خود برای اصلاح محتوا را وارد کنید. در این صورت، نویسنده در کمتر از یک روز کاری، محتوای شما را منطبق با درخواست‌های اعلام ویرایش و نسخه‌ی تازه را برگزاری خواهد کرد.


اگر محتوا با درخواست شما مطابقت نداشت

درج توضیحات سفارش تولید محتوا، کمک شایانی به درک بهتر نویسنده از درخواست شما خواهد کرد. هرچقدر توضیحات مندرج در بخش توضیحات کامل‌تر باشد، امکان دریافت محتوایی با تطابق بیشتر با آنچه مطلوب‌تان است، بالاتر می‌رود. با این‌وجود، در صورتی که محتوای تولید شده را مطابق با درخواست خود نیافتید، می‌توانید نسبت به عدم پذیرش محتوا اقدام کرده و توضیحات تکمیلی را در اختیار نویسنده قرار دهید.


شما همواره می‌توانید از گارانتی عودت وجه در نویسش استفاده کنید. این بدان معناست که در صورت عدم رضایت از محتوای تولید شده به هر دلیلی، می‌توانید درخواست خود را در قابل یک تیکت اعلام نموده تا وجه پرداختی عینا به حساب شما عودت داده شود.

همچنین در صورتیکه به خدمات تکمیلی نظیر ویراستاری محتوا نیاز داشته باشید، نویسش می‌تواند آن‌را نیز در جهت بهبود کیفی محتوا حضورتان تقدیم نماید.

پیشنهاد به شما