سرویس‌های نویسش پلاس برای چه کسب‌وکارهایی مناسب است؟

بسته‌های نویسش پلاس، خدمات متنوعی را به کاربران خود ارائه می‌کند که متناسب با نوع و بسته‌ی تهیه شده با یکدیگر متفاوت‌اند. برای آشنایی با سرویس نویسش پلاس اینجا کلیک کنید.

با تهیه‌ی بسته‌ی نویسش پلاس برای آغاز بازاریابی محتوایی خود، علاوه بر تولید محتوا، خدمات متنوعی را نیز می‌توانید درخواست کنید. در ادامه، به معرفی مختصر هر کدام از آن‌ها پرداخته‌ایم:


استراتژی محتوا

استراتژی محتوا

استراتژی محتوا به زبان ساده، خط مشی و مسیر حرکت شما را در حوزه‌ی بازاریابی محتوایی مشخص می‌سازد. اینکه بدانید در چه حوزه‌هایی محتوا تولید کنید، چه گروه‌هایی از مخاطبان را هدف قرار دهید، چه رسانه‌هایی را برای انتشار محتوا انتخاب کنید و چگونه با کاربران خود به وسیله‌ی محتوا تعامل کنید، در استراتژی محتوا مشخص می‌شود. برای آشنایی با نحوه تدوین استراتژی محتوا در نویسش اینجا کلیک کنید.

استراتژی محتوا برای چه کسب‌وکارهایی مفید است؟

هر کسب‌وکاری که بخواهد در بازاریابی محتوایی خود موفق و پیشرو باشد، بی‌شک به استراتژی بازاریابی محتوا نیازمند است. اگر تاکنون برای کسب‌وکار و وب‌سایت خود استراتژی محتوا تدوین نکرده‌اید، این سرویس را در نویسش پلاس انتخاب کنید. پس از تهیه‌ی بسته، کارشناسان خبره‌ی ما از طریق فرم بریف، اطلاعات تکمیلی را از شما دریافت و سند استراتژی محتوای شما را تدوین می‌کنند.


تقویم محتوا

تقویم محتوا

تقویم محتوا، عناوین مورد نیاز تولید محتوا را مشخص می‌کند و به تولید کننده محتوا، اطلاعات اولیه برای تولید محتوای حرفه‌ای و اثربخش را ارائه می‌دارد. تقویم محتوا بر اساس فایل بریف تکمیل شده توسط مشتری تدوین خواهد شد. برای آشنایی با نحوه تدوین تقویم محتوا اینجا کلیک کنید.


تولید محتوا

تولید محتوا

وجه ثابت بسته‌های نویسش پلاس، خدمات تولید محتواست و معیار متفاوت در آن‌ها، نوع و تعداد محتوایی‌ست که دریافت خواهید کرد. تولید محتوا برای بسته‌های نویسش پلاس از طریق پلتفرم نویسش صورت پذیرفته و به صورت آنلاین و بلافاصله پس از تولید به شما تحویل می‌گردد.

پیشنهاد به شما