راهنمای سفارش تولید محتوا | چگونه سفارش محتوا خود را در نویسش ثبت کنیم؟

راهنمای سفارش تولید محتوا در نویسش به ساده‌ترین شکل ممکن فرایند ثبت سفارش تولید محتوا را به شما آموزش می‌دهد. با این راهنمای سفارش محتوا می‌توانید سفارش خود را در نویسش ثبت و در بازه‌ی زمانی کوتاهی، محتوای حرفه‌ای و کارامد خود را دریافت کنید.

سفارش محتوا در نویسش

برای ثبت سفارش خود در نویسش، از منوی بالای سایت برروی گزینه‌ی سفارش تولید محتوا کلیک کنید. در صفحه‌ای ظاهر می‌شود به فرمی مطابق تصویر زیر مواجه خواهید شد.

بخش‌های سفارش تولید محتوا

شاید در اولین مواجهه با این فرم، کمی سخت و طولانی به نظر برسد. دریافت اطلاعات محتوا درخواستی به ما و نویسنده کمک می‌کند تا محتوایی با کیفیت و درخور نیاز شما تهیه کنیم. همچنین درنظر داشته باشید بخش زیادی از اطلاعات این فرم تنها یکبار توسط شما وارد می‌شود و در سفارش تولید محتوا آتی شما به صورت پیش‌فرص تکمیل خواهد شد.

۱)زبان محتوا

شما همینک می‌توانید به دو زبان فارسی و انگلیسی سفارش تولید محتوا خود را در نویسش ثبت کنید. این گزینه به صورت پیش‌فرض برروی زبان فارسی انتخاب شده است.

۲) نوع محتوا

بسته به نیاز محتوایی‌تان می‌توانید یکی از گزینه‌های موجود یعنی مقاله، شبکه‌های اجتماعی، توضیح محصول، رپورتاژ آگهی و یا محتوای صفحات وب را انتخاب کنید. برای آشنایی بیشتر، مقاله انواع تولید محتوا در نویسش را مطالعه کنید.

۳) موضوع محتوا

انتخابی این قسمت اهمیت بسزایی در دریافت محتوای با کیفیت دارد. بسته به نوع و صنعت کسب‌وکار خود، نزدیک‌ترین گروه را انتخاب کنید تا نویسنده‌ی متخصص آن حوزه، تولید محتوای شما را آغاز کند. نویسش همینک در بیش از ۲۰ موضوع به تولید محتوای تخصصی مشغول است. فهرستی از این موضوعات را اینجا ببینید.

۵) لحن محتوا

لحن محتوا به آوای متنی که به آن نیاز دارید مرتبط است و ارتباط مستقیمی به خصیصه‌های برند شما دارند. برای آشنایی بیشتر بین لحن‌های تولید محتوا این لینک را بخوانید.

۶) نوع تولید محتوا

محتوای درخواستی شما ممکن است ترجمه، تحقیق و تالیف و یا تالیف باشد. برای آشنایی با تفاوت میان این سه مورد این لینک را بخوانید.

۷) تعداد کلمات محتوا

با استفاده از این بخش می‌توانید تعداد کلمات مورد نظر خود را برای محتوای درخواستی مشخص کنید. اگر برای انتخاب طول محتوای مناسب برای سفارش خود تردید دارید، این مطلب را بخوانید.

۸) تعداد محتوا

هر سفارش می‌تواند متشکل از چند محتوای مستقل از هم باشد. مثلا می‌توانید در یک سفارش، ۱۰ محتوای ۹۰۰ کلمه‌ای سفارش دهید. سفارش گروهی محتوا در نویسش همراه با تخفیف است و موجب می‌شود محتوای درخواستی‌تان توسط یک نویسنده تولید شود.

۹) هزینه تولید محتوا

در این بخش، هزینه‌ی اولیه‌ی محتوای درخواستی شما نمایش داده می‌شود.

۱۰) هزینه تولید محتوا همراه با تخفیف

همانطور که عنوان شد، اگر سفارش شما به صورت گروهی ثبت شده باشد شامل تخفیف خواهد شد. در این بخش، عدد نهایی و پس از کسر تخفیف نمایش داده می‌شود.

۱۱) سود شما

مقدار تخفیفی که از هزینه‌ی تولید محتوا کسر شده است، در این بخش نمایش داده می‌شود.

۱۲) زمان تولید

بازه‌ی زمانی تولید محتوا در نویسش وابسته به نوع و تعداد و حجم محتوای درخواستی متغیر است که در این قسمت، بازه‌ی زمانی تولید محتوای سفارش‌تان را مشاهده خواهید کرد.

ویراستاری محتوا

در صورتی که بخوانید متن پس از تولید، توسط ویراستارانی حرفه‌ای مورد بازبینی قرار گیرد، این تیک را فعال کنید. برای آشنایی بیشتری با ویراستاری محتوا در نویسش اینجا کلیک کنید.

عنوان سفارش: عنوان محتوای درخواستی خود را در این بخش بنویسید. در صورتی که سفارش شما بیش از یک عنوان دارد، عناوین را در بخش توضیحات و یا از طریق این فایل تکمیل کنید.

کلمات کلیدی

کلمات کلیدی مد نظر خود را در این بخش وارد کنید. فیلد کلمات کلیدی به دوبخش کلمات کلیدی و کلمه کلیدی کانونی تقسیم شده است.

توضیحات تکمیلی

تمام آنچه نویسنده باید برای تولید محتوای مد نظرتان بداند را در این بخش بنویسید. هرچه توضیحات شما کامل‌تر باشد، محتوایی بهتر دریافت خواهید کرد.

آدرس سایت/منبع

در صورتیکه منبع مشخصی برای تولید محتوا دارید، آدرس آن‌را به طور کامل در این بخش وارد کنید.

آدرس سایت/نمونه

آدرس سایت خود و محلی که بناست محتوای درخواستی در آن منتشر شود را در این کادر وارد کند. نویسنده با بررسی سایت شما، محتوایی متناسب با فضای سایت شما تولید خواهد کرد.

نام کسب‌وکار

نام برند خود را در این کادر بنویسید تا در صورت نیاز، در متن استفاده شود.

فایل‌های مرتبط

در صورتیکه برای تولید محتوا نویسنده به بررسی فایلی نیاز دارد، آن‌را از این بخش ضمیمه کنید. این فایل می‌تواند تقویم، فایل عناوین و یا محتوایی برای ترجمه باشد. در صورتیکه به ضمیمه کردن بیش از یک فایل نیاز دارید، آن‌ها را فشرده کرده و یکباره ضمیمه کنید.

ثبت درخواست تولید محتوا

پس از آنکه اطلاعات درخواستی را تکمیل کردید، لطفا آن‌ها را دوباره بررسی کرده و پس از کسب اطمینان از صحبت اطلاعات، این دکمه را بفشارید.

در مرحله‌ی بعد، اطلاعات را تایید نهایی کرده و پس از پرداخت سفارش شما در صف تولید قرار خواهد گرفت.


امیدواریم که این راهنمای سفارش محتوا توانسته باشد سوالات شما را برای تامین محتوای مطلوب پاسخ داده باشد. مشتاقانه آماده‌ی پاسخ به سوالات دیگر شما در این خصوص هستیم.


خدمات تولید محتوا
پیشنهاد به شما