راهنمای سفارش تولید محتوای صوتی

محتوای صوتی یکی از مدیوم‌های جذاب در بازاریابی محتوایی است. کاربران بسیاری تمایل دارند بجای خواندن متن، نسخه‌ی صوتی آن‌را بشنوند. استفاده از محتوای صوتی در برنامه بازاریابی محتوا کمک می‌کند تا کاربران را هرچه بیشتر با محتوای خود درگیر سازید.

نویسش در امکان سفارش محتوای صوتی، متون شما را به فایل صوتی استاندارد تبدیل می‌کند. به عبارت بهتر، شما می‌توانید از پس از آن‌که محتوای متنی خود را دریافت کردید، از طریق بخش سفارش محتوای صوتی اقدام به ثبت درخواست تولید محتوای صوتی نمائید.


راهنمای ثبت سفارش صوتی

پس از مراجعه به صفحه‌ی سفارش محتوای صوتی، با آیتم‌های زیر مواجه خواهید شد. در ادامه، توضیح نحوه‌ی تکمیل هرکدام آمده است:


عنوان محتوا

در این بخش عنوان انتخابی برای محتوای صوتی مورد نظر را وارد کنید. بهتر از عنوان محتوا مطابق با عنوان محتوای متنی شما باشد. در نظر داشته باشید هر عنوانی در این بخش قید شود، پس از نام برند و شعار برند خوانده می‌شود.


فایل محتوا

برای سفارش محتوای متنی لازم است تا در ابتدا محتوای متنی آن‌را آماده کنید. در نظر داشته باشید که نسخه‌ی صوتی، عینا مطابق با فایل متنی است که در این بخش بارگذاری می‌کنید.

اگر محتوای متنی مورد نیاز را در اختیار ندارید، می‌توانید در ابتدا نسبت به سفارش محتوا برای تولید متن مورد نظر اقدام کنید.


لحن خوانش

این گزینه، لحن و شیوه‌ی خوانش متن شما را مشخص می‌کند. طبعا اگر متن‌تان ادبیاتی غیر رسمی دارد، می‌بایست گزینه‌ی دوستانه و غیر رسمی را انتخاب کنید و برای متون رسمی، گزینه‌ی ادبی را برگزینید.


اسم برند

نام کسب‌وکار خود را در این بخش وارد کنید. آغاز محتوای صوتی با خوانش نام برند شما خواهد بود.


شعار برند

این گزینه بعد از نام برند شما و پیش از عنوان محتوا خوانده می‌شود.


تعداد محتوا

در صورتی‌که بیش از یک محتوای صوتی نیاز دارید، از این بخش تعداد مد نظر را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در صورت انتخاب بیش از یک عنوان محتوا، لازم است تا جزئیات مربوط به هر محتوا را جداگانه و از طریق فایل اکسل به سفارش پیوست کنید.


طول محتوا

حجم محتوای مورد نیاز متناسب با تعداد کلمات متنی شما محاسبه می‌شود. حداقل حجم قابل سفارش ۲۰۰۰ کلمه است.


توضیحات تکمیلی

در صورتی‌که شرایط خاصی برای محتوای صوتی خود مد نظر دارید و یا نکاتی را باید به تولیدکننده منتقل کنید، در این بخش وارد کنید. همکاران ما، با دقت توضیحات شما را بررسی و در صورت نیاز به توضیح و اطلاعات بیشتر با شما تماس خواهند گرفت.

پیشنهاد به شما