راهنمای ثبت نام متخصص تولید محتوا

اگر بنا دارید به عنوان کارشناس تولید محتوا در نویسش فعالیت کنید، در نخستین گام لازم است تا فرم ثبت نام متخصص تولید محتوا را تکمیل کنید. در ادامه با بخش‌های مختلف این فرم و نحوه‌ی تکمیل صحیح آن آشنا خواهیم شد.

ثبت نام متخصص تولید محتوا

نام

در این بخش نام شناسنامه‌ای خود را به صورت فارسی وارد کنید.


نام خانوادگی

در این بخش نام خانوادگی شناسنامه‌ای خود را به صورت فارسی وارد کنید. توجه داشته باشید که در مراحل بعد، نام و نام خانوادگی وارد شده توسط کارشناس مورد بررسی و در تطابق با تصویر کارت ملی‌تان مورد تایید قرار می‌گیرد.


ایمیل

بلافاصله پس از تکمیل این فرم، ایمیلی برای تایید درخواست برای‌تان ارسال می‌گردد که می‌بایست لینک موجود در آن‌را فشرده و درخواست‌تان را تایید کنید. در صورتی‌که ایمیل را نیافتید، به پوشه‌های Junk و یا Spam مراجعه نمائید.


شماره موبایل

پس از تکمیل این فرم و در گام‌های آتی، کد تایید شماره موبایل برای شما ارسال می‌گردد. لطفا شماره‌ی همراه خود را به طور کامل وارد کنید. با مراجعه به صفحه فعال‌سازی حساب کاربری می‌توانید نحوه‌ی تایید موبایل را مطالعه کنید.


آدرس لینکدین

در صورتیکه عضو شبکه‌ی لینکدین هستید، آدرس کامل پروفایل خود را وارد کنید. آدرس می‌بایست به شکل صحیح وارد شده و https:// آغاز گردد. تکمیل این بخش الزامی نیست، اما کمک شایانی به بررسی دقیق‌تر درخواست شما خواهد کرد.


آشنایی به زبان انگلیسی

بخش عمده‌ی سفارس‌های تولید محتوا در نویسش نیامند آشنایی نسبی به زبان انگلیسی‌ست. لطفا در این بخش، سطح تسلط خود به زبان انگلیسی را انتخاب کنید.


لینک نمونه کار

اولین گام از فرایند جذب نویسنده در نویسش، بررسی نمونه کار شماست. در این بخش باید لینک محتوایی که پیش‌تر تولید کرده‌اید را وارد نمائید. این محتوا می‌تواند در وبلاگ شخصی و یا کسب‌وکار دیگری باشد.

در صورتیکه تا کنون محتوایی منتشر شده در وب ندارید، می‌توانید از طریق سرویس‌های آپلود فایل نظیر picofile.com اقدام به بارگزاری محتوای تولیدی خود در فرمت word و یا pdf کنید. توجه داشته باشید که نمونه محتوای اعلامی می‌بایست حتما توسط شخص شما نوشته شده باشد ودر صورتی‌که در بررسی کارشناسان مشخص شود که این محتوا توسط شخص دیگری تولید شده است، درخواست شما لغو می‌گردد.

لینک مورد نظر را به طور کامل و صحیح وارد شده و با https:// آغاز گردد.

دقت کنید که نمونه‌ی محتوا مناسب فضای وب باشد و محتوای منتشر شده در شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام مورد پذیرش نیست.


کلمه عبور

در این بخش یک کلمه‌ی عبور برای خود انتخاب کنید. این کلمه می‌بایست ترکیبی از حروف و اعداد انگلیسی و بیشتر از ۸ کاراکتر باشد. پس از ثبت‌نام می‌توانید این رمز را در پنل کاربری خود ویرایش کنید.


زبان تولید محتوا

در این بخش می‌توانید زبان و یا زبان‌هایی که توانایی تولیدی محتوا دارید را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در گام‌های پس از ثبت‌نام، نسبت به زبان‌های انتخاب شده، فرایند بررسی متناسب با آن زبان طی خواهد شد. در صورتیکه تغییری در این بخش ایجاد نکنید، نویسش شما را به عنوان متقاضی فعالیت در حوزه‌ی تولید محتوا به زبان فارسی شناسایی می‌کند.


ثبت نام در نویسش

پیش از فشردن این دکمه، اطلاعات وارد شده را یکبار دیگر بررسی کنید تا اطمینان یابید اشتباهی در آن وجود ندارد. با فشردن دکمه‌ی ثبت‌نام، اطلاعات شما برای کارشناسان محتوای نویسش ارسال و درخواست‌تان طی یک بازه‌ی هفت روزه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

پیشنهاد به شما