آشنایی با همیار وردپرس | شرایط انتشار رپورتاژ در همیار وردپرس چیست؟

برای برقراری ارتباط مؤثر با مشتریان، راه‌های زیادی وجود دارد. با کمی تحقیق و تمرین می‌توان بسیاری از این روش‌ها را در کار خود نهادینه کرد و نتایج مناسبی به دست آورد. یکی از روش‌های مؤثر در این زمینه انتشار رپورتاژ در وب‌سایت‌های پربازدید برای برقراری ارتباط با افراد جدید است. در اینجا به معرفی سایت همیار وردپرس می‌پردازیم تا با یکی دیگر از این پلتفرم‌های پرمخاطب برای درج رپورتاژ آشنا شویم.


معرفی مختصر همیار وردپرس

همیار وردپرس، در سال ۱۳۹۰ و توسط علی حاجی محمدی تاسیس شد. هدف اصلی این سایت گسترش وردپرس بین فارسی‌زبانان و افزایش یادگیری فارسی زبانان بوده است. به همین منظور با آموزش‌های کدنویسی قالب‌های وردپرس آغاز به کار کرد و با گذشت زمان قسمت‌های افزونه‌های ورد پرس و پوسته‌ی وردپرس نیز به آن اضافه شد.

این تیم که تشکیل شده از جوانان متخصص وردپرس‌کار است، همچنان آموزش‌های به‌روز و مورد نیاز را به کاربران فارسی زبان ارائه می‌کند. همیار ورد پرس همچنین قالب‌های مختلف و کاربردی را برای استفاده بهینه از وردپرس ارائه می‌دهد. به همین خاطر دسته‌بندی مخاطبان این سایت به دسته‌های کلی زیر تقسیم می‌شوند:

  • برنامه‌نویسان و طراحان وب‌سایت
  • مدیران کسب‌و‌کارهای آنلاین
  • مدیران شرکت‌های خصوصی و دولتی
  • دانشجویان علاقه‌مند به مدیریت، کامپیوتر و تجارت الکترونیکی

با توجه به این لیست می‌توان گفت مخاطبین همیار وردپرس افراد متخصص و علاقه‌مند به فضای اینترنتی و فعالان این عرصه هستند. به همین جهت اگر مخاطبان شما در این دسته قرار دارند این سایت برای شما یک سایت مناسب برای تبلیغات و انتشار رپورتاژ است

انتشار رپورتاژ آگهی در همیار وردپرس

جایگاه همیار وردپرس در موتورهای جست‌وجو

هر چند رتبه‌ی الکسا معیار مناسبی برای رتبه‌بندی سایت‌ها نیست اما به عنوان سنگ محک می‌توان از آن استفاده کرد. همیار وردپرس در الکسا رتبه‌ی 182 را دارد. این مورد و همچنین امتیاز پایین اسپم این سایت نشان دهنده‌ی معتبر بودن این سایت در موتورهای جست‌وجو است. همین موضوع ارزشمند بودن انتشار رپورتاژ در این سایت را نشان می‌دهد.


قوانین انتشار رپورتاژ در همیار وردپرس

برای انتشار رپورتاژ در همیار وردپرس باید طبق قوانین این سایت پیش رفت. همیار وردپرس چند دسته محتوا را جزو موارد ممنوعه اعلام کرده که در لیست زیر آنها را مشاهده می‌کنید.

  • وب‌سایت‌های موزیک
  • تورهای خارجی
  • سایت یا کسب‌وکار غیرقانونی
  • مارکت‎‌های فروش فایل
  • آموزشگاه‌ها
  • بازار فارکس

همچنین باید بدانید رپورتاژهایی که در روزهای پنجشنبه و جمعه ثبت می‌شوند، شنبه هفته بعد در سایت منتشر خواهند شد. در ضمن متن محتوای شما باید 2500 کلمه و 3 لینک فالو داشته باشد. استفاده از 3 تصویر مرتبط با موضوع نیز در این نوع محتوا توصیه می‌شود.

توجه داشته باشید که با استفاده از سه لینک فالو در این محتوا – که طبیعتا سه کلیدواژه اصلی شما را نشان می‌دهند – علاوه بر برقراری ارتباط با افراد جدید، برای بهبود سئوی سایت خود نیز تلاش مؤثری خواهید داشت. البته باید دقت کنید که همیار وردپرس رپورتاژهای خود را در قسمت آرشیو قرار می‌دهد و همه‌ی آنها تگ رپورتاژ دارند.


مزایای انتشار رپورتاژ در همیار وردپرس

همان‌طور که اشاره کردیم، انتشار رپورتاژ در یک پلتفرم با بازدید بالا، به سهولت برقراری ارتباط شما با افراد جدید کمک خواهد کرد. از آنجایی که شما هنگام تولید محتوای رپورتاژ دقت لازم را داشته‌اید و تمام قوانین مدنظر همیار وردپرس را نیز رعایت کرده‌اید، ارتباط مورد نظر را به دست خواهید آورد. در ضمن با در نظر داشتن 3 مورد بک‌لینک فالو، برقراری ارتباط آسان‌تر خواهد شد. برای مطالعه‌ی مزایای بیشتر انتشار رپورتاژ آگهی، تمام آنچه که باید درمورد تولید و انتشار رپورتاژ آگهی بدانید را بخوانید.

با توجه به موارد ذکر شده، انتشار رپورتاژ در سایت همیار وردپرس امکان برقراری ارتباط با مخاطبین حرفه‌ای را برای شما فراهم خواهد آورد. به همین خاطر ضروری است که متن رپورتاژ شما نیز با توجه به اصول مهم این نوع محتوا نوشته شود. برای اطمینان از کیفیت متن تولید شده، متن خود را با استفاده از سرویس تولید محتوا سفارش دهید و جهت صرفه‌جویی در زمان خود و ساده‌تر شدن مراحل انتشار، با کمک سرویس رپورتاژ آگهی نویسش در رسانه‌های معتبر رپورتاژ خود را منتشر کنید.  

پیشنهاد به شما