آشنایی با دیجیاتو | شرایط انتشار رپورتاژ در دیجیاتو چیست؟

یکی از شیوه‌های تبلیغ غیر مستقیم یک کسب‌وکار، تولید و انتشار رپورتاژ است. این روش در صورتی بیشترین بازده خود را دارد که محتوای جذاب و هوشمندانه‌ای را تولید و در رسانه‌ی مناسبی آن را منتشر کنید. اما ملاک‌های مختلفی وجود دارد برای آنکه بدانید آیا رسانه‌ی درستی را برای خود انتخاب کرده اید یا خیر. در ادامه‌ی این متن مزایای کلی انتشار رپورتاژ به اختصار آورده می‌شود و به معرفی دیجیاتو و شرایط انتشار رپورتاژ در آن پرداخته‌ایم.


مزایای انتشار رپورتاژ

درج رپورتاژ معمولا در رسانه‌هایی با بازدیدکنندگان زیاد صورت می‌گیرد به همین جهت یکی از رایج‌ترین مزایای این کار، دیده شدن بیشتر محتوای شما و معرفی غیر مستقیم برند شماست. اما این تنها بخشی از مزیت‌های انتشار رپورتاژ است. برای مطالعه‌ی مزایای بیشتر درج رپورتاژ، تمام آنچه که باید درمورد تولید و انتشار رپورتاژ آگهی بدانید را بخوانید.

رپورتاژ نسبت به تبلیغات آنلاین هزینه‌ی کمتری دارد و علاوه بر آن چون مشابه سایر مطالب بلاگ سایت منتشر می‌شود توسط ابزارهای متوقف‌کننده‌ی تبلیغات متوقف نمیشود و همچنان در معرض دید مخاطبان است و درصورتی که موضوع جذابی را برای آن انتخاب کرده باشید مخاطبان زیادی برای دیدن آن بر روی تبلیغ شما کلیک می‌کنند و احتمالا بر روی اسم سایت شما کلیک کنند تا بیشتر بدانند و بخوانند. علاوه بر آن به علت لینک‌هایی که از طرف رسانه به سایت شما داده می‌شود، بر روی سئوی سایت شما نیز تاثیر می‌گذارد.


انتخاب رسانه‌ی مناسب برای انتشار رپورتاژ

همانطور که در ابتدای متن گفتیم رپورتاژ فرصت دیده‌شدن بیشتری برای شما فراهم می‌کند. برای آن که این دیده‌شدن تاثیر بیشتری داشته باشد و سریع‌تر به مشتری تبدیل شود، بهتر است رسانه‌ی انتخابی هم بازدیدکننده‌ی بالایی داشته باشد و هم مخاطبان آن با موضوع کاری شما مرتبط باشند. رعایت این دومورد تضمین‌کننده‌ی این است که افرادی که وارد سایت شما می‌شوند به حوزه‌ی کاری شما علاقه داشته باشند و سریع‌تر یا به احتمال بیشتری به مشتری شما تبدیل شوند.


مزایای انتشار رپورتاژ در دیجیاتو

دیجیاتو در سال ۱۳۹۳ توسط افرادی فعال در حوزه‌ی رسانه‌ای شروع به کار کرد اکنون جای خود را در میان رسانه‌های حوزه‌ی علم و تکنولوژی پیدا کرده است و یکی از رسانه‌های برتر در این حوزه است. این سایت کار خود را با سردبیری نیما دادگستر و مانی قاسمی آغاز کرد و در ابتدا تنها سه نویسنده داشت. اما اکنون ۷ سال است که بدون تعطیلی به انتشار مطلب می‌پردازد و بیش از ۹۰ هزار مطلب به‌روز و میلیون‌ها مخاطب ماهانه دارد.

انتشار رپورتاژ آگهی در دیجیاتو

دیجیاتو اخبار متنوع، تحلیل و آموزش‌های مختلف در حوزه‌ی علم و تکنولوژی تولید می‌کند، و تنها یک درگاه خبری در زمینه‌ی فناوری نیست، بلکه سعی دارد سبک زندگی دیجیتال را توسعه دهد.

اگر چه سایت الکسا معیار خوبی برای بررسی عملکرد یک سایت نیست، اما از آنجا که میزان بازدید صفحات مختلف یک سایت در بازه‌ی ۳ ماهه را نشان می‌دهد همچنان مورد تایید و بررسی بسیاری از افراد است و هنگام انتشار رپورتاژ برای اعتبارسنجی یک سایت از آن استفاده می‌کنند. رتبه‌ی جهانی الکسای دیجیاتو 1,201 است که نشان‌دهنده‌ی تعداد مخاطبان زیاد این سایت علی‌رغم تخصصی بودن حوزه‌ی محتوایی آن است.

بنابراین اگر حوزه‌ی کاری شما علم و تکنولوژی است. این سایت می‌تواند رسانه‌ی مناسبی برای انتشار رپورتاژ باشد.


قوانین درج رپورتاژ در دیجیاتو

دیجیاتو برای رپورتاژهای خود قوانینی مشخص کرده است که بررسی و تایید آنها توسط سر دبیر ممکن است تا دو روز کاری به طول بیانجامد. یکی از این محدودیت‌ها، سقف حداکثری ۱۵۰۰ کلمه برای متن رپورتاژ است. در این متن شما می‌توانید ۳ لینک فالو داشته باشید اما دقت کنید که این لینک‌ها تنها می‌تواند به یک دامنه داده شود. یکی از مزیت‌های خاص انتشار رپورتاژ در سایت دیجیاتو این است که رپورتاژهای خود را در صفحه‌ی اصلی سایت منتشر می‌کند. اما نکته‌ی مهم این است که موضوع رپورتاژ نمی‌تواند خرید و فروش فالور باشد.

برای کسب بهترین نتیجه از درج رپورتاژ در یک رسانه لازم است به نکات بسیاری از جمله داشتن یک متن سالم و ترغیب‌کننده دقت کنید. نویسش می‌تواند با کمک سرویس تولید محتوا رپورتاژ آگهی، متنی با کیفیت و اصیل را برای شما تولید کند، و همچنین مراحل انتشار رپورتاژ در بسیاری از رسانه‌های پر ترافیک شامل دیجیاتو را نیز برای شما ساده کند. تا انتشار رپورتاژ تنها یک کلیک فاصله دارید.

پیشنهاد به شما